ŽALOBA NA ŠTÁTNU ŠKOLSKÚ INŠPEKCIU

ŽALOBA NA ŠTÁTNU ŠKOLSKÚ INŠPEKCIU

Je to dlhý príbeh, preto vám ho prinášam formou videoblogu. Je to môj prvý, nesedí mi sám seba natáčať... Prosím, ak ste niečo také zažili, ak bojujete za spravodlivosť, ak ma poznáte, šírte nehoráznosti, ktoré vyvádza Štátna školská inšpekcia. Aj to, čo vyviedla mne a napriek zoznamu jej pochybení, hlavná inšpektorka chodí po médiách, komisiách, konferenciách a v snahe o posilnenie vlastnej moci využíva klamstvo, teda môj prípad, ako exemplárny príklad a dôkaz toho, že potrebuje silnejšie právomoci. Nie, nepotrebuje, ona v 21. storočí potrebuje prostriedky exekúcie. Navonok však píše o fínskom školstve, o tom, že inšpekcia nie je strašiak a pod. V mojom prípade však pichla do osieho hniezda a nenechám si bezdôvodne špiniť meno aj za cenu, že ma bude šikanovať ďalšou inšpekciou. Takto to nemôže fungovať. Opäť odkazujem na svoj článok o tom, že často sú úradníci problémom, nie iba vysoká politika. Viac vo videu. 

 

Video má tri časti. Ak vám nepôjde prehrať, informujte ma. Na youtube som to nechcel dať, keďže to je verejný portál, kde nie sú iba učitelia. :

 

stiahnuť 1. časť

 

stiahnuť 2. časť 

 

stiahnuť 3. časť

 

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

5 reakcií na ŽALOBA NA ŠTÁTNU ŠKOLSKÚ INŠPEKCIU

 1. Janette Jirkův Lacková povedal:

  Všetko zlé na niečo dobré. Takéto situácie sú príležitosťou na zlepšovanie. Tak prečo sa báť? Máte moju podporu.

 2. Tomáš povedal:

  Podla mojho nazoru je potrebne dat to na Youtube.

 3. Lola povedal:

  Prajem pevné nervy. Treba pochopiť aj inšpekciu – jej nejde o človeka, či jeho čisté svedomie, ale o kontrolu dodržiavania právnych predpisov. A čo je viac v dnešnom svete – človek, či zákon? Každý kontrolovaný riaditeľ si dobre uvedomuje, že hodnotenia inšpekcie sú príliš subjektívne a preto mnohí zo seba robia “hercov”, len aby neboli v nemilosti. Na inšpekcii by mali pôsobiť ľudia, ktorí by boli prínosom pre rozvoj školstva a nie ubíjať aj to málo, čo je v ňom dobré.

 4. Jan povedal:

  Pekný deň, podporujem Vas. A ešte jedna poznámka ” Inšpekciu je potrebné zrušiť”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.