Ja, život, škola alebo Škola života

Zbierka aforizmov a pedagogických sentencií

Zbierka mojich aforizmov, ktoré vznikli v rokoch 1993 - 2020. Tematicky niektoré z aforizmov ilustovala moja učiteľka, kolegyňa a kamarátka Tatiana Valachovičová (2020). Prídavkom je vyše 250 sentencií o škole, školstve, vzdelávaní, vyučovaní, o žiakoch, učiteľoch, rodičoch, o fungovaní a vedení súčasnej školy, ktoré sú výsledkom mojej učiteľskej praxe od roku 1999. Viac informácií nájdete v Predslove.

Na stiahnutie: obálka knihy * ukážka z knihy * uvedenie knihy do života

Autor: PhDr. Ján Papuga, PhD. ©

Návrh obálky a ilustrácie: Mgr. Tatiana Valachovičová

Editorka: Mgr. Gabriela Kratochvilová

Grafika a zalomenie: Radim Jančovič

Vydáva: PhDr. Ján Papuga, PhD., 2020, Bratislava

Počet strán: 135

Formát: A6

Rok vydania: 2021 (náklad: 300 kusov)

Rok ukončenia prvopisu: 2020

Cena: 13,90 €

OBJEDNÁVKY: Sumu za jednu knihu 13,90 € (vrátane poštovného a balného) uhraďte na SK41 0900 0000 0050 8191 3655. Po pripísaní nákupnej sumy knihu odosielame do týždňa. DO POZNÁMKY PRE PRIJÍMATEĽA UVEĎTE MENO A PRIEZVISKO, PRESNÚ ADRESU A POČET, AK CHCETE VIAC AKO 1 KUS. Ak sa vám tieto údaje do poznámky pre prijímateľa nezmestia, napíšte ich do e-mailu knihyjanapapugu@gmail.com. Na uvedený e-mail knihyjanapapugu@gmail.com píšte aj fakturačné údaje alebo otázky o distribúcii knihy. V prípade odborných otázok a pripomienok ku knihe napíšte autorovi na e-mail  janpapuga@gmail.com. Objednávku expedujeme do týždňa.

Objednávku môžete realizovať aj cez internetový obchod: link. Po objednaní knihy Vás bude kontaktovať distribúcia.

OHLASY:

Výroky majú svoj didaktizujúci rozmer, ale ukrýva sa v nich úprimné úsilie o zmenu negatívnych spoločenských javov, aj keď len možno v abstraktnej rovine.

Krásne myšlienky, plné pravdy a života. Druhá časť je super, taká didaktika v kocke, nie je tam jedna myšlienka, s ktorou by som sa nevedela stotožniť a akoby ste mi písali z duše, človek až má pocit, že jeho vlastným myšlienkam dal niekto racionálnu podobu. Super, knižka sa Vám vydarila.

2 reakcie na Ja, život, škola alebo Škola života

 1. Milan Horeličan povedal:

  Ahoj Janko, chcel by som objednať 3 ks (písal som o 2). Zaplatím do konca týždňa ak sa podarí, lebo idem ríno do nemocnice a asi ostanem ležať. Ozvem sa, keď bidem doma v Londýne

  Ďakumem, držím prsty a prajem veľa, veľa zdravíčka
  S pozdravom
  Milan

 2. Ján Papuga povedal:

  Milan, nech sa páči.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.