Ja, život, škola alebo Škola života

Zbierka aforizmov a pedagogických sentencií

Zbierka mojich aforizmov, ktoré vznikli v rokoch 1993 - 2020. Tematicky niektoré z aforizmov ilustovala moja učiteľka, kolegyňa a kamarátka Tatiana Valachovičová (2020). Prídavkom je vyše 250 sentencií o škole, školstve, vzdelávaní, vyučovaní, o žiakoch, učiteľoch, rodičoch, o fungovaní a vedení súčasnej školy, ktoré sú výsledkom mojej učiteľskej praxe od roku 1999. Viac informácií nájdete v Predslove.

Na stiahnutie: obálka knihy * ukážka z knihy * uvedenie knihy do života

Autor: PhDr. Ján Papuga, PhD. ©

Návrh obálky a ilustrácie: Mgr. Tatiana Valachovičová

Editorka: Mgr. Gabriela Kratochvilová

Grafika a zalomenie: Radim Jančovič

Vydáva: PhDr. Ján Papuga, PhD., 2020, Bratislava

Počet strán: 135

Formát: A6

Rok vydania: 2021 (náklad: 300 kusov)

Rok ukončenia prvopisu: 2020

ISBN: 978-80-570-2251-0

Cena: 13,90 €

OBJEDNÁVKY: Objednávky knihy sa realizujú cez internetový obchod: link. Ak vám nevyhovuje objednávanie cez internetový obchod alebo potrebujete informácie o zaslaní knihy, kontaktujte distribúciu prostredníctvom e-mailu: knihyjanapapugu@gmail.com. V prípade odborných otázok a pripomienok ku knihe napíšte autorovi na e-mail  janpapuga@gmail.com. Objednávku expedujeme do týždňa.

OHLASY:

Tá knižka sa mi dobre číta, je v nej aj veľa láskavého myslenia. Ľudsky dobrého. (Eva Š.)

Malá knižka mojich Vianoc darovaná priamo od autora, ktorý ma dar písania, je plná jeho hodnotnych myslienok, pocitov skúseností, ktoré môžem čítať dookola, ďakujem. (Mária D.)

Výroky majú svoj didaktizujúci rozmer, ale ukrýva sa v nich úprimné úsilie o zmenu negatívnych spoločenských javov, aj keď len možno v abstraktnej rovine.

Krásne myšlienky, plné pravdy a života. Druhá časť je super, taká didaktika v kocke, nie je tam jedna myšlienka, s ktorou by som sa nevedela stotožniť a akoby ste mi písali z duše, človek až má pocit, že jeho vlastným myšlienkam dal niekto racionálnu podobu. Super, knižka sa Vám vydarila.

2 reakcie na Ja, život, škola alebo Škola života

 1. Milan Horeličan povedal:

  Ahoj Janko, chcel by som objednať 3 ks (písal som o 2). Zaplatím do konca týždňa ak sa podarí, lebo idem ríno do nemocnice a asi ostanem ležať. Ozvem sa, keď bidem doma v Londýne

  Ďakumem, držím prsty a prajem veľa, veľa zdravíčka
  S pozdravom
  Milan

 2. Ján Papuga povedal:

  Milan, nech sa páči.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.