VIANOCEEEEE!

V deň Štedrého dňa píšem pozdravy známym. Zrejme nedokážem každému individuálne napísať, keďže mi záleží na tom napísať každému osobné slová. Tak tieto slová venujem všetkým známym i menej známym.
Želám Vám všetkým pokojné, veselé, zdravé, sýte, hĺbavé, rozprávkové, šťastné, rodinné, literárne, ľudské, hrejivé tri nasledujúce vianočné dni. Darčeky nie len materiálne, ale hlavne duchovné. A čas na rozmýšľanie a prehodnocovanie, aby sme mali aj zvyšný rok vianočný. Lebo ma mrzí to trojdňové pozastavenie, kým celý rok vnímame nenávisť, zákernosť, neľudskosť, nepriateľstvo, invektívy aj za vlastné názory. A nie iba na FB. Vianoce sú v nás, nie iba v dátume.
Všetkých Vás pozdravujem, myslím na Vás a verím, že zostaneme priateľmi v každých chvíľach.
A ak máte silu, vôľu, priestor, nezabudnite si vziať opustené dieťa alebo zvieratko. Najmä to dieťa, lebo tie prežívajú Vianoce ťažšie. A je jedno, či majú desať alebo 15 rokov. Rád poradím, keďže som vďaka osvojeniu získal môj najväčší poklad, syna Marca.
Obaja Vás pozdravujeme.
Nazdravie, dobrú chuť, veľa hviezd a snov!
PS: Keby ste nemali chuť na TV, posielam link na náš síce nie vianočný, ale isto s Vianocami súvisiaci koncert: https://www.youtube.com/watch?v=J3__6HOSo1g&feature=youtu.be
Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.