Politici bez vedľajších účinkov???

Pre tých, čo čítajú účelovo a obťažujú očkovacím fanatizmom, opakujem, že vakcínu odmietam, lebo sa jej obávam, nemám chuť sa nechať každý štvrťrok očkovať a spolieham sa na svoj životný štýl pri prekonávaní akejkoľvek choroby. Nič viac za tým nie je. Nemusí mi žiadny politik či niekto iný hovoriť, že sa nemám očkovať. O svojom zdraví sa rozhodujem sám, pretože to ešte stále je právo človeka. Toľko moje upozornenie pred tým, ako ma zase nejaký fanatik označí za dezoláta.

No a poďme k veci. Je mnoho prípadov, keď vakcína ublížila, ba spôsobila smrť. Tieto informácie nájdeme aj v mienkotvorných médiách. Vakcína už ublížila športovcom, hercom, moderátorom, umelcom a pod. Po celom svete. A mám aj niekoľko ľudí z okolia, ktorí mali vážne vedľajšie účinky. Ba poznám prípady, že zdravý človek po vakcíne zomrel. Ale nie som patológ, dokázať to neviem.

Isto, poznám aj mnoho prípadov, že vakcína pomohla prekonať covid. Tak zostaňme pri tom, že vakcína môže spôsobiť ťažkosti, tú smrť nechajme na svojej informovanosti. No dnes mi napadla jedna myšlienka. Ako je možné, že u nás i vo svete nepočujeme nič o ťažších vedľajších účinkoch po očkovaní politikov? Nikde som nepočul, že svetový či slovenský politik zažil vedľajšie účinky a zložitý stav po vpichnutí injekcie. A to ozaj sledujem spravodajstvo dôkladne. Nebudem hľadať odpoveď na to, prečo je to tak, aby som nešíril neoverený názor. No fakt ma zaujíma, ako je možné, že očkovanie politikov je bez následkov, kým bežní ľudia vidia vo svete a vo svojom okolí, že sérum niektorým ubližuje. U politikov by sa takéto následky sotva dali utajiť. Nie že by som im ich želal, ale nechápem to, prečo sú práve politici imúnni voči vedľajším účinkom vakcín.

*

*

*

PhDr. Ján Papuga, PhD. * Bratislava-Rača * janpapuga@gmail.com  FB: Ján Papuga * IG: Ján Papuga * FB skupina: Spoločenstvo slovenčinárov, priateľov školy a vyučovania * FB skupina: Školoveda * janpapuga.blog.pravda.sk * youtube: Ján Papuga * www . janpapuga . sk

*

Zdieľajte tento text, ak sa s ním stotožňujete, je verejný, netreba osobitný súhlas. Posielajte tento text na vyššie miesta, ak sa s ním stotožňujete. Posielajte ho médiám. Ukážte ho ľuďom, ktorí nie sú na internete. Aj takto sa menia veci. V prípade pravidelného informovania o mojich aktivitách sa pridajte do FB skupiny Školoveda alebo na môj osobný FB.

*

Odpovede na komentáre k tomuto blogu na tejto platforme nezverejňujem, nesledujem, nevyjadrujem sa k nim aj z dôvodu, že autori komentárov majú anonymné ID a môžu byť medzi nimi provokatéri. V prípade, že máte záujem o konštruktívnu pripomienku a moju reakciu na ňu, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom uvedených kontaktov.

 

 

Zdieľať

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.