Komentárik: V politike s Kolíkovou

Tá koalícia je už úplne vymletá alebo fakt nemá štipku logického úsudku? Opozícia je zodpovedná za neočkovanie…

Oni si už fakt neuvedomujú, že ak je niekto hlúpy, nevzdelaný, plagiátorsky, nekompetentný, cynický, papalášsky, arogantný, bez kontaktu s realitou, fanatický, zločinecký, podvádzajúci, vulgárny, neslušný k občanom, predajný, hrabúci k sebe, skorumpovaný, bez chrbtovej kosti, obvinený, bezcharakterný, mafiánsky, zvrhlý a pod., tak jeho autorita je na úrovni suterénu. Najmä v prípade, ak riadi štát. A keď sa tak bude správať každá ďalšia vláda, zostane jej autorita v suteréne!

Takýmito vyjadreniami nás občanov koalícia podceňuje a robí z nás nesvojprávnych, ktorí poslúchajú opozíciu. Ale zákony logiky sú jasné. Ak vám ten najodpornejší učiteľ s odpornými vlastnosťami povie, že mu môžete dôverovať, nepoviete mu ani to, že predmety padajú zhora nadol.

A keď je politik chrapúň, neuveria mu ani to, že je je na Slovensku demokracia.

Milá koalícia snov, tento odpor voči vám nezapríčinila opozícia. Vaši občania nie sú takí hlupáci ako Vy a Vaše nebezpečné myšlienky. A práve tie vaše vyjadrenia štvú národ a vyvolávajú nenávisť. Nie preto, že to podsúva opozícia. Ale preto, že svojím konaním šírite a prehlbujete nenávisť. Aj preto, že vy ste stelesnením nenávisti a najvyššieho stupňa zla.

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.