17. 11.

Dnes je sviatok slobody a demokracie. Presnejšie Deň boja za slobodu a demokraciu. Ten sa však neskončil. Myslím ten boj. Nebudem spomínať podrobnejšie tie opatrenia a vakcinačný teror v réžii tej najhlúpejšej vlády v dejinách Slovenska, čert ich ber! No o slobode a demokracii nemožno hovoriť ani mimo dnešnej situácie. Skúste si len spomenúť, koľkokrát ste si alebo vám povedali: „radšej o tom nehovor… radšej sa nepýtaj… nechaj to tak, aj tak si spravia po svojom… vydrž to, nech nemáš problémy… radšej sa zdrž názoru… chceš prísť o miesto?…“

Zajtrajší deň je aktuálny naďalej a diktatúra tejto najhlúpejšej koalície je len vyvrcholením ilúzie slobody a demokracie. Boj sme stále nevyhrali. Aj keď sa slobody a demokracie nedočkáme ani v nasledujúcich vládach, idem v tento deň do ulíc Bratislavy. Chcem mať aspoň chvíľu pocit, že ľudia majú slovo… Možnosť nákazy? Naši predkovia v boji za práva riskovali oveľa viac.

A možno bude aj transparentík: Pravda víťazí, bandu dorazí!

Tento obsah bol zaradený v Nezaradené. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.